Press enter to see results or esc to cancel.

Jakie są najważniejsze dni sprzedażowe w roku?

W specjalne dni sprzedaż wzrasta

Nie da się ukryć, że w mamy coś takiego jak najważniejsze dni sprzedażowe w roku. Są to dni, w które naprawdę rośnie maksymalnie. Nie musimy się nawet obawiać mówić tego głośno, ponieważ właśnie tak jest. Na pewno nie zapeszymy. Jest to niemożliwe. Dlaczego tak jest? Jest tak, ponieważ na te specjalne dni kupujący bardzo intensywnie poszukują najlepszych okazji, aby wydać dobrze swoje pieniądze ciężko zarobione. Dla sprzedawców, marek jak i także co najważniejsze dla producentów najważniejsze jest to, aby się dowiedzieć jak najwięcej o zachowaniu swoich klientów podczas tak specjalnych dni. Musimy się upewnić, że wiemy kiedy klienci nasi są w sieci najbardziej aktywny na docelowe grupy po to, aby trafiać z marketingowymi kampaniami oraz promocjami jak najskuteczniej.

Najbardziej popularne dni sprzedażowe

Na pewno takim dniem są na przykład Walentynki. Mimo, że z badań wynika, że coraz mniej osób obchodzi to święto, to z roku na rok coraz więcej na prezenty miłosne wydajemy. Osobami głównie kupującymi są mężczyźni, a miejscami w których kupują są galerie handlowe. Dużym powodzeniem cieszą się także sklepy internetowe, kwiaciarnie jak i także jubilerzy.

Dzień matki

Dzień matki to kolejny dzień, w którym wydajemy dużo pieniędzy. Co jak co, ale szacunek dla mamy ma każdy i pragnie jej się odwdzięczyć chociaż pięknym bukietem w jej święto. Ważną informacją jest także to, że na matkach nikt nie ma zamiaru oszczędzać.


Źródło informacji: https://dealavo.com/pl/2019/04/15/najwazniejsze-dni-sprzedazowe-i-jak-je-wykorzystac/